S.S.S

Edremit Kiralık Asansör

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça sorulan sorular ?

Sayfamıza hosgeldiniz, müşterilerimizin merak ettiği soruları kendimizce sorduk ve cevabladık.

Asansör, Yurt dışından getirilen mobilyalar, inşaat malzemeleri taşımacılığında kullanılan iş gücünü azaltan bir mobil asansördür. Kurulumu oldukça basittir.
Asansör kiralama nedenizin en önemlisi, eşyalarınızı zarar görmemesi içindir. Eşyalarınız zarar nasıl görür, binanızın dar ve küçüktür. Eşyanız ise büyük ve taşıma zordur. Bu nedenlerde asansör kiralama yaparak eşyanız bina içinden değil dışarıdan asansör ile kolaylıkla taşınabilir.
Asansörü Operatör ile konuşarak kiraladınız, Operatör telefondan sizlere detayları belirtti ama sizlere kalıcı olmak amacı ile burdanda belirtmek isteriz. Asansör kiralama yaparken Binanın kurulmaya mümkün olması gerekir. Kurulucak olan bölgenin çevresinde kesinlikle araç olmaması gerekir var ise oradan kaldırılmalıdır.
Evet kesinlikle günlük, aylık ve yıllık kiralama yapabilirsiniz. İnşaatlarda yüksek katlara kapı, pencere, cam, dolab, çimento, kiremit, tuğla gibi malzelerin çıkarılmasında insan gücünü azaltmak için kiralama yapabilirsiniz.
Asansör fiyatları genellikle katlara göre değişiklik göstermektedir. Kat ne kadar yüksek ise risk almakda o kadar zordur. Fiyatlar nakliyat firmalarında eşya ve katlara göre değişiklik gösterir.
Kesinlikle fatura kesilir. Özel şirket ve devlet kurumlarına kiralama yapıldığında İstek üzerine fatura kesilir.
Hızlı arama yapabilmek için link oluşturduk sadece dokunmanız yeterlidir.

ARAMAK İÇİN DOKUN

Bizi Neden Seçmelisiniz?

Evden eve nakliyat firması olarak başladık, asansör kiralama firması olarak devam ediyoruz. Sektörün tek adresi olma yolundayız.
+ 1
Yıllık Tecrübe